Welkom bij Toonbeeld Castricum Centrum voor de Kunsten Welkom bij Toonbeeld Castricum Centrum voor de Kunsten Welkom bij Toonbeeld Castricum Centrum voor de Kunsten Welkom bij Toonbeeld Castricum Centrum voor de Kunsten Logo Toonbeeld Castricum

Cursist vertelt: Bandi

Bandi speelt piano bij Toonbeeld Castricum, waar hij les krijgt van Hubert-Jan Horrocks.
Voor een artikel in krant, deed hij zijn verhaal over zijn passie voor muziek:

Bandi: “Ik weet nog goed welke liedje ik als eerst leerde spelen op toetsen: Arcade van Duncan Laurence. Het maakte mij zo enthousiast dat ik besloot op keyboardles te gaan, samen met mijn beste vriend. Ondertussen heb ik vijf jaar pianoles van Hubert-Jan Horrocks, met een tussenpose van twee jaar. Op de middelbare school had ik namelijk  minder tijd om te oefenen. Maar in de derde klas begon het weer te kriebelen en kocht ik mijn eerste elektrische piano.

Bij Toonbeeld zijn er veel mogelijkheden om nieuwe mensen te leren kennen. We spelen samen muziek en ik geef kleine concertjes. Optreden geeft me een gevoel van vrijheid. Je laat iets van jezelf zien aan anderen, in plaats van alleen te spelen op je slaapkamer. Het idee om voor een grote zaal te staan en je muziek te delen met een publiek, geeft mij motivatie om steeds beter te worden. Ik maak graag mijn eigen muziek. Tot nu toe vooral voor opdrachten van school, maar ik wil dit verder uitbouwen en uiteindelijk ook echt mijn eigen nummers uit brengen. Het liefst wil ik dat doen binnen het rockgenre, omdat daar mijn hart ligt. Ik hoop ooit muziek te maken die net zo energiek en krachtig is als de covers die ik nu het liefst speel.

Over een paar jaar wil ik naar het Conservatorium van Amsterdam, om de opleiding Docent Muziek te gaan volgen. Wat mij aanspreekt in het beroep van muziekdocent, is dat je kinderen kunt meenemen in een onbekende wereld. Je kunt iemand een eerste stap laten zetten, een nieuwe interesse laten ontdekken, of misschien zelfs het begin van een levenslange passie aanwakkeren. De band die je opbouwt door samen muziek te maken, is bijzonder waardevol. Wie weet word ik later wel muziekdocent bij Toonbeeld.”

De hele achterpagina waar dit artikel heeft gestaan, vind je hieronder:

Delen op social media

Vond je dit interessant?

Abonneer je dan nu op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van nieuwe cursussen en andere gebeurtenissen. 

Andere berichten